![MAX FACTOR Lasting Performance No. 102 Pastelle MAX FACTOR Lasting Performance No. 102 Pastelle](https://cosmogirl.gr/image/cache/catalog/max-factor-lasting-performance-meik-ap-gia-gynaikes-35-ml-apoxrwsh-102-pastelle-351210-550x550.jpeg)
![MAX FACTOR Lasting Performance No. 102 Pastelle MAX FACTOR Lasting Performance No. 102 Pastelle](https://cosmogirl.gr/image/cache/catalog/max-factor-lasting-performance-meik-ap-gia-gynaikes-35-ml-apoxrwsh-102-pastelle-351212-550x550.jpeg)
MAX FACTOR Lasting Performance No. 102 Pastelle
Περιγραφή
Μακράς διάρκειας Make-up που παραμένει αναλλοίωτο για 8 ώρες. Χωρίς άρωμα, κατάλληλο για ευαίσθητες επιδερμίδες. Διαθέτει σύστημα Touch proof που εγγυάται πως δεν θα τρέξει πάνω στα ρούχα. Είναι μη φαγεσωρογόνο, ώστε να μη φράζει τους πόρους και η επιδερμίδα να αναπνέει φυσιολογικά όπως όταν είναι άβαφη.
10,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο